Корзина
16 отзывов
+380997557678
Наша компания запатентовала герметичный люк в подвал под плитку
Контакты
ФЛП Розанов - потайные ревизионные люки, производство, продажа
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38046261-38-15ССДМА черниговский
+38044222-86-11СДМА киевский
+38067683-75-95Киевстар, Вайбер
+38099755-76-78МТС, Вайбер
+38073755-76-78Лайф
Максим Розанов
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. Мартина Небаби (колишня Боженко), 10614000
Карта

Наша компания запатентовала герметичный люк в подвал под плитку

Наша компания запатентовала герметичный люк в подвал под плитку

Ставим в известность наших потенциальных заказчиков и конкурентов о том, что конструкция герметичного напольного люка нашей разработки, запатентована нами как "ГЕРМЕТИЧНЫЙ ЛЮК".

Ставим в известность наших потенциальных заказчиков и конкурентов о том, что конструкция герметичного напольного люка нашей разработки, запатентована нами как "ГЕРМЕТИЧНЫЙ ЛЮК".

ПАТЕНТ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ "ГЕРМЕТИЧНОЙ ЛЮК" № 114201 від 27.02.2017 року.

Патент на Герметичный люк под плитку


В соответствии с положениями Закона Украины "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" - Патент надає його власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати винахід (корисну модель) без його дозволу.

За незаконне використання запатентованой конструкції передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

Для виробника, який незаконно виготавлював запатентований виріб з комерційною метою передбачено покарання в порядку, встановленому Кодексом України про адміністративні правопорушення ст. 51/2: 

"Незаконне використання об'єкта права інтелектуальної власності (літературного чи художнього твору, їх виконання, фонограми, передачі організації мовлення, комп'ютерної програми, бази даних, наукового відкриття, винаходу, корисної моделі, промислового зразка, знака для товарів і послуг, топографії інтегральної мікросхеми, раціоналізаторської пропозиції, сорту рослин тощо), привласнення авторства на такий об'єкт або інше умисне порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом, -

-тягне за собою накладення штрафу від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів, які призначені для її виготовлення."

При повторному вчиненні зазначеного правопорушення передбачено кримінальну відповідальність.

При придбанні виробу, виготовленного в порушення норм Закону України  "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі", покупець повинен буде припинити використання виробу після одержання відповідного повідомлення власника прав. Покупець  повинен  припинити  використання  продукту  або   виплатити власнику   прав   відповідні  кошти,  розмір  яких  встановлюється відповідно до  законів  або  за  згодою  сторін.

Прохання купувати тільки оригінальні люки в підвал під плитку виготовлені нашою компанією і Ви збережете свої нерви і кошти, а навзамін придбаєте в нас якісну патентовану продукцію, на яку ми надаємо гарантію 5 років!

facebook twitter
Предыдущие новости